Pernenat 14 Prill, 2020 1268

Kruajtja e veshit

Pershendetje doktoresha. Kam vajzen 5muajshe dhe shpesh kruan veshin e majte dhe terheq floket. Jam ne merak se e ben shpesh kete veprim sa i skuqet veshi. Ka ndonje problem?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nga menyra si e shpjegoni me duket qe eshte me teper nje ves, se nese do ishte ndonje otit( inflamacion) i veshit do kishte dhimbje e si pasoje do grindej e do qante.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X