Pernenat 5 Gusht, 2020 123

Kristale dhe kripera ne urine

Prsh djali im 5 muajsh ka dal me kristale(acidi urik mjaft) dhe kripera urate amrfe mjaft
Ju lutem mund te me thoni a ka ndonje gje shqetesuese ju lutem?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti beni nje echo renale

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X