Pernenat 4 Nëntor, 2019 811

Krem per bebin 😛

Mirmbrëma 😍
Më ndihmon dikush me një krem të mirë pasi i ndërrojme bebit pampersin, të cilin mund ta gjejë në Dm ose Rossmann( jetoj në Gjermani) . Deri tani i kam përdorur pudër por lexova që nuk ishte e mirë😐


  1. avatar Anonim-3787

    kremi me i mire per bebe dhe i pazevendesueshem cfaredo te dale ne treg eshte Baby cream A+D+E,por eshte e rendsishme ti perdoresh vetem nje gje,jo tja nderrosh here pas here.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X