Pernenat 8 Dhjetor, 2021 0

Krahu pas vaksines

Kur ka lindur djali ka bere vaksinat dhe sot eshte 6 javesh dhe ne krah I ishte bere nje koker . Sot I kullonte gjak dhe qelb cfare duhet te bej ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X