Pernenat 21 Mars, 2020 272

Kordoni umbelikal me nje arterie

Pershendetje! Vajza ime ka pasur kordonin umbelikal me nje arterie por nuk ka pasur asnje problem gjate shtezanise eshte zhvilliar shume mire ne cdo eko ka qene shume mire. Dhe tani eshte shume mire dhe eshte rritur sipas mesatares. Pyetja ime eshte kjo a duhet ti bej ndonje kontrroll me te specializiar apo mdonje eko vajzes?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X