Pernenat 7 Nëntor, 2019 206

Kontrolli syve tek bebat

Mrb nena te dashura uroj te jeni mir ju dhe bebushat.Nje pyetje kam.Kur i behet nje kontroll sysh bebeve.Sesh se ka ndonje problem por me shum kontroll se kam degju qe i bejn plot.Kam vajzen 7 muajshe akoma smw ka then gje pediatria a ju thot vet apo ta pyes une kur te ahkoj tani per kontrollin e rradhes se vajzes qe me ben 7 pasneser.Me jet ti keni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X