Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Kontrolli i te sapolindurit

Pershendetje.Jam nje nene e re dhe pas dy jave nga lindja bera vizite femijes.Pediatri me tha qe femija ka verdhezen pasi dallonte nga ngjyra e lekures qe ishte i verdhe dhe me dha glicerin.pastaj beri nje eko ne bark e ne koke e me tha eshte mire.nderkohe kur beme ekon femija ndoti dhe dhe une u mora me ndrrimin e pelenes dhe doktori me la receten e iku.jam shum e zhgenjyer ne fakt nuk munda ta pyes per shum pikepyetje qe kisha.as e peshen as gjatesin e fmis nuk e beri.une do doja te me thonit se cfare kontrolli duhet bere ne viziten e pare te nje sapolinduri.ju falenderoj nese me pergjigjeni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X