Pernenat 26 Qershor, 2020 172

Kontraceptivi i emergjences

Desha te dija nese ndonje nga nenat ka perdorur postinor 2 (tableta e emergjences) dhe pas 2-3 ditesh I kane erdhur peridat. 1 dite pasi me kishin ikur periodat perdorura postinor 2 dhe pas 3 ditesh me erdhen prap. A eshte normale apo duhet te kontaktoj mjekun,
Ju faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X