Pernenat 23 Korrik, 2020 18

Komunikimi ne moshen 2 vjecare

Vajza ime 2 vjec kendon kenge anglisht dhe shqip ama per te folur thot vetem “bye” kur iken “erdha” sapo te degjoje deren dhe “ma” “ba”..

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X