Pernenat 26 Korrik, 2020 97

Kolli dhe dhimbje ne fund te barkut ne javen e 26

Kam koll sepse kam grip me duket jam ftohur rrjedhje hunde teshtitje me eshte ter goja sado te pij uj e lengje sme heket e terura e gojes pastaj nga kollitja dhe teshtitja e sho qe me dhemb fundi i barkut a eshte diqka rrezik per bebin apo jo


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X