Pernenat 25 Janar, 2022 0

Kolle me sekrecione

Pershendetje si jeni,kam djalin 2 muajsh ka nje koll me sekrecione dhe e ka shuume te veshtire ti nxjerr,me jepni nje rekomandim ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X