Pernenat 24 Dhjetor, 2019 451

Kolle dhe gelbaze

Pershendetje , cuni me ka gelbaz dhe sikur kollitet prej gelbazes madje sot me volli kur po u kolliste.
Cfar mund ti perdor?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Fakti qe ka vjell nuk duhet te te shqetesoje se eshte provokuar nga sekrecionet, e sh mire se me pas i ka nxjerre me te vjellat. Ju rekomandoj te perdorni gjera te ngrohta, mjaltin nese femija juaj eshte mbi 18 muajsh e nje shurup mukolitik per ta ndihmuar per sekrecionet, por nuk ju rekomandoj dot ke se nuk di moshen e femijes tuaj.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X