Pernenat 20 Dhjetor, 2019 144

Kolla vetem ne mengjes

Kam vajzen 3 vjece ka ja dy jav ter diten dhe ne darke nuk e nget kolla .ne te gdhir e nget diku nje ore.e kam cuar dhe per vizit sherupe i kam dhen por asgje si kan ber.flm


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X