Pernenat 21 Dhjetor, 2020 158

Kolla tek femijet

Pershendetje.
Kam djalin 3 vjec.
Ka disa jave me kolle(gjate dites ka shume pak kolle ndersa ne darke dhe ne mengjes ka shume kolle)
I kam perdorur shurupin fluiford me rekomandim te mjekut por nuk ka pasur permiresim..
Ju lutem cfare me rekomandoni te bej
Djali nuk ka asnje simptome tjeter pervec kolles
Faleminderi


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X