Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Kolla me sekrecione.

Pershendetje! Djali im 9 muajsh ka koll me shm sekrecione. Me keshillen e doktoreshes i jap sosefen me pika dhe aerosol 2 ml fiziologjil dhe cortair. Por ka momente gjate dites qe i ndihet shum zhurma e sekrecioneve i bejn ferr ferr.
Cfare me keshilloni?
Faleminderit


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj supposto sopulmine ( per shkrirjen e sekrecioneve)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X