Pernenat 30 Qershor, 2021 0

kolla me sekrecione tek femijet 1 vjec

pershendetje dokotresha kam vajzen 14 muajshe u be gati nje muaj qe esht me kolle me sekrecione gjate dites nuk ka i shtohet shume ne oret e nates dhe ne mengjes i kam bere avull po i perdor dhe sosefen po perseri vazhdon me ate kolle themsoj qe gjate dites nuk ka fare sa vjen nata ngarkohet cfare me rekomandon te lutem


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Fakti qe thoni e ka naten dhe ne oret e mengjes duhet te keni kujdes nese keni lageshti ne shtepi ose mund te vi nga nje hipertrofi e adenoideve(zmadhim i bajameve, ju rekomandoj nje konsulte me mjek orl)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X