Pernenat 28 Korrik, 2020 66

kolikat tek bebet

pershendetje…Kam vajzen 8 muajshe dhe qe kur ka ber 2 muaj e deri sot i kercasin shum zorret kur pin kur fle gjat gjithe kohes.Dhe qe 2 muajshe mezi fle e ze gjumi fle 30 min cohet qan shtrengohet del me shum se 3 her dita jashte ..cfar duhet te bej qe tja rregulloj ket problem?kur kalon?

 1. Doktoresha Bjanka Salliu

  Pershendetje! Ju rekomandoj banjot me uje te ngrohte, masazhet me pellemben e dores tuaj te barku i bebit ne drejtim te akrepave te ores me nje gel( baby colic relief gel) dhe lenispass gocce 3 here nga 10 pika.

 2. avatar Anonim-8133

  Pershendetje
  Vajza ime 6 javeshe me kolike qetesohet me zhurmen e thareses apo zhurma te bardha qe ja vendos ne tel.
  A është ok?
  Dhe tjeter kur I fillojne dhimbjet behet shume nervoze, a do jete nervoze edhe pais ti kalojne dhimbjet per disa muaj apo nuk ndikon kolika? Faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X