Pernenat 26 Korrik, 2020 66

Kolikat tek bebat 2 muajsh

Kam beben 2 muajshe e gjysem dhe eshte duke u shtrenguar ter naten ne gjum sben rehat fare. E ushqej me gji dhe formule nutriben. A mendoni se ndikon? Cfare zgjidhje me jepni. Flm 😊

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ta mbani ne pozion vertikal pasi pine qe ta ndihmoninte bej gromsiren, banjot e ngrohta, masazhet me pellemben e dores tuaj ne drejtim te akrepave te ores me nje gel( baby colic relief gel) dhe dhenien e lenispass gocce 3 here nga 10 pika.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X