Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Kolika (colic) tek bebet

Pershendetje, e kam vajzen 2 javeshe dhe po ka dhimbje barku (kolika) gazra te cilat po e bejne te qaje shume.

A keni ndonje sugjerim se si mundem meme qetsu sadopak? Ne kemi provu po thuajse gjitha me today, masazhe, larje te bebit, ledhatime por nuk zgjat shume qetsia dhe prap qan. Flm


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Te gjitja keto qe ju thoni e ndihmojne te qetesohet ( mbajtja ne pozicion vertikal pasi pine qe te bej gromsiren, banjot e ngrohta, masazhet me pellemben e dores tuaj ne drejtim te akrepave te ores, dhe medikamente me princip simeticon)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X