Pernenat 29 Gusht, 2021 0

koka e shesht te bebet

Pershendetje! Si jeni?
Kam djalin 2 muajsh dhe ne muajin e pare flinte vetem nga ana e djatht mudohesha tia ktheja ne anen tjeter derisa u mesua dhe e kthen koken vet nga te dyja anet mirpo nga ana qe flinte me shum eshte bere pak e shesht, dhe do doja te dija a i rregullohet koka me kalimin e kohes ? Se jam bere shum merak se dhe njerzit me thon qe ka per ti ngel koka e shtrembet dhe doktorresha ku vizitoj bebin keshtu me thot 😒


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X