Pernenat 20 Shtator, 2021 0

Koka e ngrohte e bebit

Pershendetje bebi im eshte 2 muaj koka i rin shum e ngroht perse ndodhe?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje ! E grohte eshte preceptimmpak subjektiv , ju rekomandoj ti beni nke matje temperature dhe nje keshille veshja e bebit duhet te jete sa e nenes+1 rrobe me shume

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X