Pernenat 10 Qershor, 2019 1022

Koka e bebit

Deri ne cilin muaj i formohet bebit koka, pasi bebi im fle vetem në shpine dhe dua qe ta kthej ne krah po pas pak minutash perseri kthehet ne shpine dhe me duket se koken mbrapa nuk e ka te rumbullaket, faleminderit per keshillat dhe sygjerimet


  1. avatar Anonim-403

    Pas vitit te pare te jetes mund te thuhet se koka formohet plotesisht.
    Por ajo qe dua te theksoj eshte se koka kurre nuk eshte simetrike. E pac me jete!

  2. avatar Anonim-4894

    Mund të duhen 9-18 muaj para se të formohet plotësisht kafka e foshnjës.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X