Pernenat 20 Dhjetor, 2019 138

Koka e bebit me kore

Mi eshte mbushur koka djalit gjith kore,tip rrjebulle…te pakten kshu me thot pediatri. Nje me thote mos ja lyej me asgje,e nje tjeter me thot lyeja me vaj…Mi ka plasur dhe ne vetull e ne vesh.Une i perdor linjen e musteles,shampo,krem dhe vaj…Cfare me sugjeroni ju lutem?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X