Pernenat 14 Janar, 2020 188

Kliniken infertiliteti

Nena prsh do ju isha shume mirenjohese nese do te me nddihmonit me nje info per ndonje klinike ku bejen fekondime se doja te shisja vezoret se kam nje problem me femijen dhe me duhet patjeter ta bej operacion dhe nuk po gjej nje mundesi tjt per ti gjetur parat . Do jua dija shume per nder nese do te me ndihmonit 😭😭👏👏


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X