Pernenat 9 Maj, 2020 541

Klacifikimi i placentes

Pershendetje! Jam ne javen e 29 te shtatezanise ne eko me doli placenta e klacifikuar dhe mjeku me rekomandoj asperinen 100g. Problemi im eshte qe lexova leteren informuese dhe nuk e keshillonte pirjen ne 3 mujorin e fundit. Ka patur ndonjera rast te ngjashem si keni vepruar? Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X