Pernenat 20 Dhjetor, 2019 106

Kismete

Pershendetje,une jam nje nene 22 vjeqe kam nje djale 19 muajsh,para dy diteve bera testin e shtatzanise dhe me doli pozitiv🙈,un dhe burri jemi shum te lumtur,por diten e sotme me ra mbushja e dhembit,dmth tek dhembet e pare edhe duket shum keq,a ka ndikim negativ nqs un bej mbushjen e dhembit sepse jane dhembet e pare dhe dukem shum keq,ne jetojme ne Angli,ju pershendes shum ❤️


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X