Pernenat 4 Nëntor, 2019 246

Killazh te Bebes ne Shtatzani

Pershendetje !
Kaluan 7 muj te shtatzanis (dhe jam ne javen 30+5).. doktori me the qe bebja ime ishte 1400 gramm a une kam arrit 13 kg plus gjat shtatzanis.. Kam edhe 2 muaj por jam e shqetsume sepse po mdoket shum pak.. a keni keshilla per mua qe te mund te arrite bebja ime ma shum kille deri ne lindje ? A keni pas edhe ju njejten situat dhe bebja lindi me kille normale ( prsh. 3-4 kg)


  1. avatar Anonim-3787

    Mos u shqeteso fare sepse e njejta gje me ndodhi edhe mua,dmth deri ne muajin e 8 bebja zhvillon organet,dy muajt e fundit fillon te shtoje peshe,kshu qe rri pa merak se deri ne lindje do e fitoje peshen e duhur,ti vetem kujdesu qe ta qosh lindjen deri ne fund,te uroj nje lindje te lehte dhe nje bebe te shendetshme.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X