Pernenat 4 Shtator, 2021 0

Ketatroksi

Pershendetje, me daten 10 shtator djali im mbush 7 muaj e ushqej me gji i jap nga pak formul dhe i kam filluar ushqimin kur ishte 5 muajsh. Para dy javesh i ka dal dhembi i pare por problemi im eshte qe u be 4 dit qe nuk eshte mire vetem grindet qan dhe rehat gjen vetem kur e mbaj ne krah e zen gjumi aty dhe kur e vendos ne krevat qan me te madhe. E kam cuar ne urgjenc per ti bere vizit per te pare se ca problemi ka dhe atje me than qe e ka ngaqe i ka rruget e frymemarrjes te bllokuar dhe kur ti e shtrin ai ka veshtiresi ne frymemarrje prandaj qan po edhe pak shqetesimin e dhembeve mund ta kete. Tani nuk di sepse prej dy netesh nuk me ben rehat fare naten nuk flen vetem qan gjaten dites eshte shume mire naten grindet shume dhe qan as gji nuk pin as biberonin. Mos ka dhimbje veshi sepse e con doren pas dhe terheq veshet dhe sot kur e putha pak afer veshit filloi duke qare kur me perpara ai qeshte sepse i pelqente shume. Nuk po di se ca te bej si te veproj.
Ju faleminderit


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nga simptomat qe pershkruani dhe nga konsulta qe keni bere femija eshte duke kaluar nje viroze e favorizuar nga imuniteti i rene nga dalja e dhembeve, ju rekomandoj ti beni pastrim te hundeve me fiziologjik dhe thithje me pomle nazale dhe te perdorni lokalisht te veshet sol. Otipax 3 here nga 2 pika ne secilin vesh

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X