Pernenat 20 Dhjetor, 2019 444

Kerthiza e bebit ka dale

M falni doktoresha e kam djalin 2 muajsh dhe mi ka dal kerthiza jam shum shum e shaetesuar cfare i bej ka 1 jav e gjysem.e cova te 1 pediater ketu dhe me tha qe do ta operoj kur te rritet t vej 1 vjec a ka ndonj zgjidhje tjeter.ju faleminderit paraprakisht per pergjigjen…🙏🙏🙏🙏


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X