Pernenat 13 Maj, 2020 166

Kerkoj Shtepi me qera

Pershendetje nena, uroj te jeni mire sebashku me femijet tuaj.
Me duhet nje shtepi me qera 1+1 ne Tirane. Ju lutem nese keni ose njihni dike, komentoni dhe ju shkruaj une.
Ju falenderoj paraprakisht 😊

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X