Pernenat 2 Shtator, 2020 1341

Kerkoj shpi

Pershendetje nena.Jam shtatezane 5 muajshe kam nje problem te madh mese ndonjera nga ju mund te me ndihmoje me ndonje shpi ne ruajtje ose me qera te ulet sepse nuk kam ku vete se ashtu me kane dale ca probleme kush me ndihmon me ndonje kontakt te komentoj ju lutem eshte urgjente.me shume ne rrethin e beratit se atje punoj por dhe ne rrethe te tjera shum flm

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X