Pernenat 10 Maj, 2020 146

Kerkoj rroba

Pershendetje. . Jam pak jasht teme. Po ne qoft se ndonjera ka rroba per mua per djalin qe e kam 6 vjec. Per burrin dhe. Per vajza. Sepse jam shtazane. Pres 1 vajz. Ne qoft se ndonjera ka rroba dhe nuk i don. Sepse nuk kam mundesi per me ble. Jua di per shum flm kush me ndihmon. Dhe ai qe sme ndihmon. Prap shum flm 🙏🙏 .shkruani ne koment se ju shkruaj un pastaj ne privat. . Faleminderit per te gjitha .anonim ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X