Pernenat 15 Tetor, 2020 204

Kerkoj rroba

Pershendetje nena jam nje nene nga qyteti i dr kam nevoj per rroba ju lutem kush ka munci te me ndimoje jam shtatzan nk kam mundesi blej jam masa l ju lutem me ndimoni sadopak ju faleminderit

  1. Doni Moza Kukaj

    nga jeni dhe qfar gjine ka bebi juaj

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X