Pernenat 13 Shtator, 2021 0

Kërkoj punonjëse në byrektore. Kam nevojë për ndihmën tuaj nëna. 🙂

Përshëndetje. Kam nevojë për ndihmën tuaj, mbase nuk është faqja e duhur, por mendoj se mbase mund të ndihmojë dikë, siç do më ndihmonte dhe mua. Kam nevojë për një punonjëse në byrektore. Adresa është: Tiranë, pranë tregut Uzina Dinamo. Nëse ndonjë nga zonjat e faqes ka nevojë për punë ose njeh dikë tjetër, ju lutem të kontaktojë tek ky nr për detaje të mëtejshme: 0682824895. Falemnderit paraprakisht. ☺️


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X