Pernenat 24 Gusht, 2019 1332

Kerkoj nje karroce

Prsh nena, uroj te jeni ju dhe bebat tuaj mire. Un jam nje nene e re. Kam nje bebush dy muaj e gjysme. Ne pa mundesi per te blere nje karroce te re, ju lutem kush nga ju mund te me ofroje nje karroce, te perdorur qe nuk ku duhet me, dhe me nje çmim te reduktuar. Do ja u di shume per nder. Zoti tju ndihmoj te gjithve!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X