Pernenat 12 Nëntor, 2021 0

Kerkoj ndime

Pershendetje kam nje vajz 2 vjeqare dhe tani jam prap shtatzen masi kam lindur vajzen kam abortuar dy her po kam frike qe po abortoi prap jam duke perdorur utrogestan 200mg


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X