Pernenat 13 Shtator, 2021 0

kerkoj ndihme

pershendetje @pernenat.al desha te ju kerkoj ndihme nese esht e mundur.jam 23vjeqe e martuar dhe shtatzene 8 muajshe .,si un dhe bashkeshorti jemi pa pune dhe skemi pasur mundsi te bejm gati asgje per bebin ton “qe esht djal ” desha te kerkoj ndihm nga nenat e faqes tuaj nese kan mundesin per tme ndihmuar sado pak . ju falenderoj shum nese do me ktheni pergjigje ju si faqe 🥰


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X