Pernenat 31 Dhjetor, 2020 142

Kerkoj ndihme

Pershendetje,jam nje nene nga durresi dhe kam nje cun 2 vjec e gjys. Nuk e di nese keni lidhje me ndonje biznes,por kam shume nevoje per disa ushqime. Nuk po e llogaris fare vitin e ri se per mua sperben diference por me nevojitet ushqim ti gatuaj cunit pasi skam mundesi te blej asgje. Nese do e postosh te lutem jo me emer se me vjen zor. I kontaktoj une nese dikush shpreh deshiren te me ndijmoje. Nuk kerkoj as lodra e as veshje,vec ushqim


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X