Pernenat 28 Janar, 2020 166

Kerkoi te ju bej hekur ne shtepi jam me eksperiec pune

Pershendetje…Une qe po ju shkruaj jam nje nene dhe jam e interesuar per te punuar ne hekurosje ne shtepit tuaja…jam me ekperiec pune dhe profesioniste ne hekur…nqs jeni te interesuara me shkruani ketu…Flm


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X