Pernenat 26 Maj, 2020 360

Kerkese per ndihme

Pershendetje nena . Jam menduar shume te shkruaj apo jo ,, sepse ketu ne momentin qe kerkon ndihme gjykohesh direkt por te kerkosh ndihme nuk eshte TURP eshte nje nevoje e momentit per dike ne hall ,,, Une jetoj ne Durres dhe jam mami i tre vajzave dhe kam nevoje per nje karroce pasi dy nga vajzat jane te vogla 2 muajshe , sikur vetem nje te kem do me ndihmoje shum , pasi gjendja financiare e momentit nuk me del per blerjen e nje karroce dyshe pasi jane shtrenjte dhe paguaj qera … kushdo qe do e vere doren ne zemer ashtu si do ma jape ashtu dhe un do e dhuroj diku tjeter .. Ju lutem pasi e kam shum te nevojshme … Sido qofte ndihma juaj Zoti ju bagatofte ne kete muaj te shenjte te Ramazanit .. ju pershendes , ju uroj vetem shendet .. anonim te lutem dhe une ju shkruaj me pas , ( anonim jo se kam turp por sme pelqejne paragjykimet e kota ) 😘😘

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X