Pernenat 28 Korrik, 2021 0

Ndihme per rroba vajzash (10 muajshe)

Përshëndetje nëna!
Uroj të jeni mirë ju së bashku me fëmijët tuaj!
Arsyeja që po shkruaj në këtë faqe është se kam nevojë për pak ndihmë nga ju,, kam vajzën 10 muajshe dhe më duhen veshmbathje për të, dhe një karrocë.. ju lutem kush ka mundësi sepse e di që ka njerëz plot që bëjnë bamirësi. Dhe un çdo gjë që kisha e kam dhuruar, por kam ngelur pak keq këtë kohë dhe s’po kam mundësi ti blej vajzës më, për shum arsye😔 Vajza ësht 11+ kile🤲🏻 Jetojmë në Durrës..
Faleminderit nëse më ndihmoni!🥰


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X