Pernenat 14 Gusht, 2019 558

Kerkese per info

Pershendetje! Doja te dija nese ndonjera nga ju nena e di ku ndodhet zyra e Ministrise per te marre bonusin per beben e lindur jashte shtetit. Sepse pyeta tek spitali i qytetit te lindjes dhe me thane qe ka nje zyre ne Tirane per emigrantet por se di vendndodhjen. (anonim)


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X