Pernenat 4 Mars, 2020 3948

Kerkes per ndihme

ju lutem kush ka ndonje karroce per femij qe nuk e perdore se smundem ta blej per arsye ekonomike te komentoj dhe do ta kontaktoj vet ,ti keni me jet te gjat dhe me shendet vogelushet tuaj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X