Pernenat 23 Korrik, 2020 228

Kercitja e zorreve

pershendetje…Kam vajzen 8 muajshe dhe qe kur ka ber 2 muaj e deri sot i kercasin shum zorret kur pin kur fle gjat gjithe kohes.Dhe qe 2 muajshe mezi fle e ze gjumi fle 30 min cohet qan shtrengohet del me shum se 3 her dita jashte ..cfar duhet te bej qe tja rregulloj ket problem?kur kalon?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Keto shqetesime jane normale kolikat e infantit i quajme ne ju rekomandoj banjot me uje te ngrohte, masazhet me pellembet e dores tiaj ne drejtim te akrepave te ores me mje xhel( baby colic relief gel) perdorimin e lenispass gocce) , mbajtjen ne pozicion vertikal paso pine per ta ndihmuar te beje gromsiren.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X