Pernenat 31 Gusht, 2020 88

Karroce

Pershendetje te gjitha nenave . Do doja shum qe dikush ktu te me ndihmonte . Se shpejti behem nene per here te pare dhe nese dikush ka ndonje karroce qe nuk i duhet do deshiroja shum te ma dhuronit. Per fat te keq jo gjithmon gjerat dhe shtatzania shkon sic i parashikon ndaj po kerkoj dhe ndihmen tuaj 😑. Jetoj ne Tirane .Mund te lini nje koment dhe un iu kontaktoj. Te jeni mir dhe ti kemi mir bebushat. ❤

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X