Pernenat 1 Korrik, 2019 329

Karroce per bebe

Nena pershendetje!Jam nga qyteti I Fierit…Kam vajzen nje muajshe e gjysem…mirpo ne pamundesi per ti bler nje karroce do tua dija per nder nese keni mundesi te me ndihmoni me nje te tille…Qofte edhe kundrejt te ndnj pagese..Jetoj me qera dhe nk kam shume mundesi ta blej te re…faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X