Pernenat 22 Maj, 2021 0

Karroc set 3in1

Prsh. Me falni per kete mesazh. Jasht temes. Dua te shes nje karroc set sepse kam shum nevoj ta shes .🙏 .ju lutem kush do me ndihmoj me shitjen e saj do ja dij per shum flm. Karrocen dua ta shes 100 mij lek. Kam vertet shum shum nevoj ta shes ju lutem me ndihmoni qe ta shes sa me par. Kam dhe nje karrike ushqimi .e shes 30 mij lek. Po me ndihmuat. Do jua di per flm shum 🙏🙏🙏🙏. Flm.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X