Pernenat 20 Dhjetor, 2019 116

Kapslleku tek femija 13 muajsh

Pershendetje
djali im eshte 13 muaj .. Dhe behet shume kaps qdo dit… kam folur me pediatren me ka then jepi kompota dardhe kumbulle etj un mundohem me i mbajt nje diet mirpo nuk ka efekt del shum that me zor se del n wc Mundohet dhe skuqet me zor shum … ???


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X