Pernenat 21 Dhjetor, 2021 0

kapslleku tek bebet

Pershendetje e kam vajzen 3 muajshee dhe kur pi qumesht formul aptamil nuk mundet me dal vet jasht e kam ndjekur rregullin 30ml 1 luge pluhur
A mund te jet problemi tek qumeshti aptamil se un e ushqej edhe me gji , por ne raste kur dal i jap qumesht formul


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X