Pernenat 29 Gusht, 2021 0

Kapslleku te bebet

Pershendetje!

Kam djalin 6 muaj dhe nuk me del jasht behet Kaps . Nuk di cfar ti bej . Edhe Kur ishte me gji behej Kaps edhe tani qe ja kam nderprer gjirin. Jam shum e shqetesuar!!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X